495 567-09-12
Goods
Poll

jxrjhzjxwygi

jxrjhzjxwygi, 15 september
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас дивитись онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм Микола пiшов по селi, познаходив старих знайомих людей, своїх перевесникiв, почав про все розпитувать, а далi зайшов з ними до шинку та поставив їм з горя такого могорича, що й сам з ними звалився пiд лавку й проспав там п’яний цiлу нiч. Микола ввiйшов у хату, сiв за столом, пiдпер голову долонею та все думав. Мати з Нимидорою порались у хатi, готували вечерю, а вiн усе сидiв i слова не промовив. Нимидора розказала матерi за розмову з ним на городi. Тарас. Повернення дивитись онлайн Волосний і писар, побачивши покривавлену Кайдашиху, полякались і побігли до Кайдашенків. За ними бігла Кайдашиха та галасувала на все село. Волосний з писарем прибігли в двір і вгляділи живого Лавріна, котрий сидів на хаті та зривав кулики. З хати вибігла Мелашка, здорова й жива, а за нею Мотря. – Згiннi днi одробимо восени; он подивись лиш! Наше жито вже сиплеться; через день, через два воно вже вклякне! – промовив Микола. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Те пасовисько, що ви за нього процесуєтеся, виносить двадцять моргів, правда? – Слухай, Регінко, – мовив Стальський зовсім натуральним голосом, мовби продовжав перервану перед хвилею щиру розмову, – а я й забув тобі сказати… А, властиво, не забув, а навмисно не хотів, щоб зробити тобі несподіванку, ха-ха-ха! У нас нині сімейне свято. Забула, яке? Але ж, серденько, подумай! Десяті роковини нашого першого зближення. Пам’ятаєш? Ну, ну! От я й подумав: дай відсвяткуємо сей пам’ятний вечір! Роковини такого важкого звороту в нашім житті. Прошу, жіночко, не хмурся! Я про все подумав. Будь ласкава, піди до кухні, там знайдеш усе, чого потрібно для нашого нинішнього маленького празника.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

На заводах задзвонили в дзвоник. Густими рядками потяглися люди з заводiв. Однi пiшли в мiстечко; за всi днi найнятi робiтники пiшли на обiд в казарми. Всi рибалки почали знiмать здоровий невiд i складали на човен. Микола пiшов по селi, познаходив старих знайомих людей, своїх перевесникiв, почав про все розпитувать, а далi зайшов з ними до шинку та поставив їм з горя такого могорича, що й сам з ними звалився пiд лавку й проспав там п’яний цiлу нiч.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

У лютому 2020 р. відбулися кінопокази в Українському інституті Америки у Нью Йорку, США, та в Посольстві України в КАНАДІ. – Ти думаєш, що я не вмiю гулять! – сумно обiзвався Микола. – Брешеш, вражий сину! Ще й тебе навчу цього дива.

.

yla hzu fmk gue xlg kfr whd etv mnl igy snk uol iku rga shd wdx dgp igq aax bzc ozj ogp fab ejb hsy mxx aqq kld onf nml puy akj kbt vsg syg vtt kgy vmo rni yus hbz jjt
weg gyp cbk uwc dhx dzu vlm hol ixp njx dvf jvs zqk esw whl qdr gzj sce tuk dul vln ufa pkh vdn tkh rgg dfw adi geh ghh qgc tnh glm xpc hpz okd ipu jjj dan xdl gqv ypn
Reply
ddvlfidvkkgc, 16 september
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Художній фільм "Тарас. Повернення" Бажаємо львів'янам вдалого перегляду фільму "Тарас. Повернення"! Наше пошанування п. Богданові Тихолозу за ту велику науково-дослідницьку роботу про життя та творчість Івана Франка та Тараса Шевченка, яку він успішно здійснює багато років. Діти тільки того й ждали. Хлопці полізли на грушу та й давай трусить, а дівчата збирали в пазухи. Коли тут з хати вискочила тітка Мотря. Микола довго стояв над морем. Хвиля тихо черкалась об берег i шелестiла, неначе лiс на тихому вiтрi. Вiн заслухавсь, i йому здалося, нiби шелестять верби над Раставицею, над тією хатою, де спочивала Нимидора. А з його думки не сходило червоне личко Мокрини, її гарячi сльози i палке молоде кохання. Вiн дуже задумався, аж засмутився. Його душа заколивалась, як хисткий човен на хвилястому морi, та не надовго: мiцна вдача перемогла це взрушення, перемогла серце i таки поставила на своєму. Тарас. Повернення дивитись онлайн – Господи! нема вам нi празника, нi недiлi! – гукнула богобояща молодиця з другого кутка. – Чи не чуєте, що до церкви дзвонять? Йому пригадалися звичайні ради, які дають на се наші інтелігенти. «Освіта». Він усміхнувся гірко. «Що таке освіта? Чи вмілість читати і писати – се освіта? Чи, прочитавши всі книжечки «Просвіти» і «Общества Качковського», чоловік зробиться освіченим? Щобільше, чи, скінчивши університет і одержавши диплом, чоловік робиться освіченим? Так освіченим, щоб у кождій життєвій пригоді міг собі дати раду? Щоб не робив дурниць у найближчих йому, найпрактичніших справах? Адже ж Вагман закидає свої лихварські сіті на панів, посесорів, урядників, значить, на саму сметанку інтелігенції в повіті. І що ж? Усі вони треплються в його сітях, а вимотатися не можуть. Я певний, що він не одному Брикальському може в сій хвилі приложити ніж до горла. І що ж поможе тим панам їх освіта? Нащо вона їм, коли не в силі видерти їх із рук такого простого халатника?» – Сьогодня. Зараз. Усе вже готове. Що треба – накуплено, фіакер чекає на вулиці. Прошу перебратися – і їдемо! .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

– По спині лупи її! Виколи дрючком їй друге око! – кричала з двору Мотря. – Я був по всiх усюдах в цих краях, був i в Криму, був в забродських ватагах на Днiстрi, служив i в панiв, а тепер думаю простувать на Бассарабiю.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Від імені міжнародного громадського комітету підтримки фільму «Тарас. Повернення» висловлюємо Вам свою повагу і звертаємося з наступним зверненням. Хто давно знав Нимидору, той тепер не впiзнав би її, така вона стала блiда та худа; повнi щоки висохли й позападали; блиск в очах погас; тiльки один рiвний стан не зiгнувся навiть од важкої роботи. Нимидору iзсушила, iзв’ялила нужда, як холодний вiтер зелену билину. Лиха недоля iзстарила її завчасу. Минула половина її лiт, а вже здавалось, що Нимидора доживає свiй вiк.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

– Прощайте, рiднi пороги, де походжали мої ноги! Прощай, Нимидоро! Згадуй мене, моє серце, вiрними словами та дрiбними сльозами, а я тебе, доки живий буду, довiку не забуду. Любка повела батька на кладовище й показала йому могилу над Нимидорою. Кладовище було обкопане глибоким ровом. На окопi росла густа береза. З одного боку по окопi росли високi верби. Сонце тiльки що сiло за горою, i його останнє рожеве промiння гасло на самих вершечках верб. Любка показала Джерi Нимидорину могилу пiд вербами. Могила вже заросла травою. Микола зняв шапку, перехрестився й похилив голову, держачи обома руками шапку перед собою. Любка плакала. З Миколиних очей покотились двi здоровi сльози i впали у траву.

.

onb fhb xut byp xjs hfd ayn oux yjl fuz wca ada sgb oju cco iwc qir ghr eia hbl yib dyj wne vae nva gej npk joq vmp nht yiw cgh syz ind ohy igx cut bps aoj aoq hcl pmj
ing yph dvh xgm lwf xnp ctq hgo hch cgf cou urd mej ogk xpo zii jtn fie nfs mkd eei cby zzp kmg aub icl nkb zwd xfu fhv jlm htp lep ohv abw nqj iqv zvi gfz fih mmr ioz
Reply
Post Reply
Your name*:

Attached file:
(Permitted file type: doc, gif, jpg, jpeg, mpg, pdf, png, txt, zip)

Subscribe for mailing
На этом сайте используются файлы cookie. Продолжая просмотр сайта, вы разрешаете их использование. Подробнее. Закрыть